КращийНайкращий тонер, який я коли-небудь мав. Не подразнює, зволожує і заспокоює. Має злегка гелеподібну текстуру, а не воду, але швидко вбирається, шкіра не блищить і не липка.
Сеул 1988 SPF50+Один з найкращих SPF-факторів, які я пробувала досі. Легкий, приємний на дотик. Гарно розподіляється, не залишає жирного блиску та ніде не щипе. (SPF-фактори інших брендів іноді щипають навкЧитати далі
КращийНайкращий тонер, який я коли-небудь мав. Не подразнює, зволожує і заспокоює. Має злегка гелеподібну текстуру, а не воду, але швидко вбирається, шкіра не блищить і не липка.
Сеул 1988 SPF50+Один з найкращих SPF-факторів, які я пробувала досі. Легкий, приємний на дотик. Гарно розподіляється, не залишає жирного блиску та ніде не щипе. (SPF-фактори інших брендів іноді щипають навкЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу