Досить нормальноЦе не зволожуючий крем, сестрички, а живильний, у живильних повіки коричневі, у зволожуючих - білі 😉
Добре крем, цілком нормально, але не дуже. Поліпшення стану шкіри рук після 2,5 флаконіЧитати далі
Якісна маскаРекомендую маску, дуже насичена гелем, найнасиченіша, яку я коли-небудь мала можливість спробувати, зволожує, без парфумів, я не відчула жодного запаху, куплю ще раз.
Досить нормальноЦе не зволожуючий крем, сестрички, а живильний, у живильних повіки коричневі, у зволожуючих - білі 😉
Добре крем, цілком нормально, але не дуже. Поліпшення стану шкіри рук після 2,5 флаконіЧитати далі
Якісна маскаРекомендую маску, дуже насичена гелем, найнасиченіша, яку я коли-небудь мала можливість спробувати, зволожує, без парфумів, я не відчула жодного запаху, куплю ще раз.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу