Чудовий кремКрем з чудовою текстурою. У мене жирна шкіра з акне, і він чудово підходить для зими. Він зволожує, живить і не жирний. Я обов'язково куплю його ще раз.
Чудовий кремКрем з чудовою текстурою. У мене жирна шкіра з акне, і він чудово підходить для зими. Він зволожує, живить і не жирний. Я обов'язково куплю його ще раз.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу