Гарна сироваткаВже деякий час користуюся сироваткою і задоволена. Мене не забиває, ніжно зволожує (на ранок вистачає), гарно освітлює шкіру (але ви не схожі на диско-кулю)
ПриємнийЯ отримала пробник – у мене зріла шкіра зі зморшками та пігментними плямами. Спочатку здавався важким, але добре розподілився та вбрався. Можу рекомендувати.
Гарна сироваткаВже деякий час користуюся сироваткою і задоволена. Мене не забиває, ніжно зволожує (на ранок вистачає), гарно освітлює шкіру (але ви не схожі на диско-кулю)
ПриємнийЯ отримала пробник – у мене зріла шкіра зі зморшками та пігментними плямами. Спочатку здавався важким, але добре розподілився та вбрався. Можу рекомендувати.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу