Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.

Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 34
Він добре піниться і має приємний аромат, я вже використала більшу його частину, і моє волосся та кондиціонер м'які на дотик.
Гарний шампунь, приємно пахне. Волосся після миття чисте та м’яке.
Шампунь має дуже приємну текстуру та добре піниться, однозначно рекомендую
Мені дуже подобається. Рекомендую.
Купила за рекомендацією відгуків ) дуже задоволена волосся м'яке зволоження , шампунь дуже густий тож розводжу його з водою , економний і має приємний аромат. Використовую з кондиціонером.
Я користуюся цим шампунем і кондиціонером вже понад шість місяців. Він творить дива з моїм волоссям, я завжди бачу тривалий шовковистий результат після миття. Він глибоко живить волосся. Я можу щиро рекомендувати цю лінійку продуктів!
Він живить волосся та надає йому природного блиску. У мене вже друга велика упаковка, і я її не розпрощу.
Чудовий шампунь, рекомендую, користуюсь довгий час))
Я вже користувалася цим шампунем, цього разу вирішила взяти велику пляшку. Гарний шампунь
Відправили мені пробник синьої шампуні, спробувала, шикарно. Надумала замовити цей шампунь але синій для окрашеного волосся тому взяла цей. Синій більш сподобався. Гарно очищає, підійде на кожен день
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.