найкращий продуктЯ користуюся цим продуктом вже близько 14 днів, і стан моєї шкіри значно покращився, а акне значно зменшилося, я обов'язково куплю його ще раз! :)
Сподобалось Користуюся місяць. Перше нанесення — відчуття поколювання, трохи лякає, але звикаєш. Шкіра стала рівнішою, пори менш помітні. Раз на три дні — і вистачає. Задоволена 🤍
Легкий приємний кремКрем чудово легкий і дуже швидко вбирається, він зовсім не жирний і не липкий. Шкіра чудово гладенька та живлена, на відміну від інших важких кремів, він не викликає акне.
Простий засіб для щоденного очищенняЗасіб для вмивання ніжний і не сушить шкіру. Спочатку деяких може здивувати аромат, але до нього можна швидко звикнути (чайне дерево). Він очищає шкіру, залишаючи її зволоженою. Не перестараЧитати далі
Олія для жирної шкіриРекомендую її разом із усіма 10. Вона справді легка для вечірнього вмивання. Я наношу 1-2 натискання та масажую. Це поки що перша олія, яка може видалити шкірне сало з моєї шкіри. Через деякЧитати далі
Найкращий тонер🤩🫶🏻Дівчата, текстура тонера дуже легка, як вода, але ніби це вода з якогось озера, що наповнює шкіру. Він настільки добре зволожує, що після нього шкіра сяюча, доглянута, як після салонної процЧитати далі
Задоволення 100%Я шукала «більш натуральну» косметику, у мене зріла, комбінована шкіра зі схильністю до періодичного акне... Крем чудово вбирається, не липкий, не залишає відчуття жирності на шкірі, легкий.Читати далі
Холодний 4TXAЯ використала весь флакон продукту і можу сказати, що це чудова сироватка, яка працює проти пігментації та водночас зволожує шкіру, вона не липка і ви її зовсім не відчуєте, після нанесення Читати далі
Ідеально підходить для чутливої та схильної до акне шкіриСироватка чудово підходить для чутливої шкіри, схильної до акне. Я використовую її раз на тиждень разом із саліциловою кислотою того ж бренду, і моя шкіра завжди виглядає краще наступного днЧитати далі
найкращий продуктЯ користуюся цим продуктом вже близько 14 днів, і стан моєї шкіри значно покращився, а акне значно зменшилося, я обов'язково куплю його ще раз! :)
Сподобалось Користуюся місяць. Перше нанесення — відчуття поколювання, трохи лякає, але звикаєш. Шкіра стала рівнішою, пори менш помітні. Раз на три дні — і вистачає. Задоволена 🤍
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу