гельЛегкий зволожуючий гель, не липкий, пом'якшує шкіру. Іноді використовую його товстішим шаром як маску або замість сироватки. Користуюся не тільки влітку.
Відмінна маскаЯ неймовірно задоволена цією маскою, наношу її ввечері поверх нічного крему, а вранці після вмивання шкіра відчувається приємною та підтягнутою 💗
Найкращий SPFНайкращий SPF, який я поки що пробувала. Ціную те, що це сироватка, а не крем, він трохи густіший, але мені не заважає навіть влітку, добре вбирається. У мене суха шкіра. Я завжди повертаюсяЧитати далі
тонерЯ купила тонік APLB – від невідомого мені бренду – з цікавості, я шукала молочний тонік, який не липне до шкіри. І мені це вдалося, він легкий, чудово вбирається в шкіру та не залишає липкоїЧитати далі
Чудовий крем з ретиноломДля мене це чудовий крем з ретинолом! Після його використання шкіра м’яка, блискуча та соковита. Я наношу його лише ввечері, а вранці шкіра чудова та відпочила.
Чудовий продукт Ця пінка для вмивання приємно мене здивувала. Вам потрібно зовсім невеликої кількості, він добре піниться та рівномірно розподіляється по шкірі. Пінка має дуже м'яку та приємну текстуру, якаЧитати далі
Дуже зволожуюча маска Я купила маску з червоного женьшеню, щоб спробувати, тому що раніше була дуже задоволена іншими масками цього бренду. Маска має кремоподібну консистенцію і добре вбирається – залишки есенціїЧитати далі
Закохана в маски LEBELAGEЯ пишу той самий огляд для всіх листових масок LEBELAGE, оскільки всі вони такі гарні! Надзвичайно зволожуючий — після використання будь-якого з них моя шкіра виглядає такою чистою, м’якою, Читати далі
Рятівний кремЦей крем має легку консистенцію, але має сильний зволожуючий і заспокійливий ефект. Це мій порятунок, особливо навесні - коли він допомагає мені привести в порядок шкіру, напружену сонцем піЧитати далі
змиває кремабсолютно чудовий крем для вмивання. У мене дуже чутлива шкіра і він дуже приємний на шкірі, не щипає, не стягує...шкіра неймовірно чиста, сяюча. додається до нанесення крему.. Найкращий креЧитати далі
гельЛегкий зволожуючий гель, не липкий, пом'якшує шкіру. Іноді використовую його товстішим шаром як маску або замість сироватки. Користуюся не тільки влітку.
Відмінна маскаЯ неймовірно задоволена цією маскою, наношу її ввечері поверх нічного крему, а вранці після вмивання шкіра відчувається приємною та підтягнутою 💗
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу