М'яка шкіраТонік легкий, водянистої текстури, добре вбирається та зволожує. Без парфумів та липкого фільтра. Я використовую його щонайменше у два шари, тоді ефект помітніший, шкіра м’яка та гладенька.
Сподобалось Користуюся місяць. Перше нанесення — відчуття поколювання, трохи лякає, але звикаєш. Шкіра стала рівнішою, пори менш помітні. Раз на три дні — і вистачає. Задоволена 🤍
Веганський гель-крем з комбучою Dr. CeuracleЦей гель-крем мене дуже приємно здивував і замінив мій оригінальний нічний крем. На жаль, моїй шкірі потрібне щось легше навіть вночі, і цей продукт відповідає цьому, це справді густий гель,Читати далі
оглядЯ дуже рекомендую цей продукт. Моя шкіра стала більш гладкою після його використання. А найголовніше, що його майже не помітно на шкірі після нанесення. Я вже купила свою третю пляшку!
ДобреБальзам добре знімає навіть найстійкіший макіяж, я в принципі ним задоволена, але для моєї чутливої шкіри він не підходить для щоденного використання, оскільки трохи підсушує шкіру після змиЧитати далі
Холодний 4TXAЯ використала весь флакон продукту і можу сказати, що це чудова сироватка, яка працює проти пігментації та водночас зволожує шкіру, вона не липка і ви її зовсім не відчуєте, після нанесення Читати далі
Чудовий нічний кремЯ користуюся цим кремом вже майже 2 тижні і задоволена на всі 100%. Достатньо зовсім невеликої кількості, щоб чудово зволожити шкіру. Він легко наноситься, швидко вбирається і залишає приємнЧитати далі
М'яка шкіраТонік легкий, водянистої текстури, добре вбирається та зволожує. Без парфумів та липкого фільтра. Я використовую його щонайменше у два шари, тоді ефект помітніший, шкіра м’яка та гладенька.
Сподобалось Користуюся місяць. Перше нанесення — відчуття поколювання, трохи лякає, але звикаєш. Шкіра стала рівнішою, пори менш помітні. Раз на три дні — і вистачає. Задоволена 🤍
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу