Не рекомендую через парфумищо стосується захисту від сонця, оцінювати не буду. після нанесення засобу мені стало погано через сильний парфум - крем пахне аптечною засмагою. Мені не подобається моя шкіра, мої очі та гуЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу