Супер візажист 🥰Я купила його, спираючись на позитивні відгуки. Він майже не пахне, не щипе, не подразнює та чудово знімає макіяж. Туш та все інше просто чудові. Мінус одна зірка за те, що після зняття залиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу