Чудовий відтінок для губМій улюблений відтінок для губ! Він приємно легкий, тому його зручно носити. Я думаю, що він також досить довго тримається на губах. Як людина з сухими губами, я ціную, що він зовсім не сушиЧитати далі
Відтінок 19Гарний відтінок, досить стійкий. Залишає ледь помітний.
Рекомендую відтінок 19 для осінньої палітри кольорів, переважно для глибокої осені.
Він також добре виглядає на шкірі з оливковим підтЧитати далі
Найкраща помадаЯк людина, яка любить темніші помади, мушу визнати, що Rom&nd Peeling Angdoo – найкраща помада, яку я коли-небудь пробувала. Гарний темніший відтінок, приємно пахне та довго тримається. РекоЧитати далі
Спалене серцеТакий рожево-червоно-коричневий. Дуже гарно. Я очікувала, що він буде майже таким самим, як відтінок Blur Fudge, але насправді він більш маслянистий та зволожуючий, ніж Blur.
Чудовий відтінок для губМій улюблений відтінок для губ! Він приємно легкий, тому його зручно носити. Я думаю, що він також досить довго тримається на губах. Як людина з сухими губами, я ціную, що він зовсім не сушиЧитати далі