Не наносити при першому використанніЛінії купила місяць тому. Перший раз, коли я використовував його, я був розчарований, лінії виробляли недостатньо продукту (мені довелося заповнювати більш товсті лінії іншим продуктом), і вЧитати далі
ЧудовоТуш не розмазується та тримається цілий день, щіточка ідеально розділяє вії, не збиваючи їх у грудочки. Виразні, густі та підкручені вії. Замовляю регулярно.
Чудова тушРоками я була вірна іншій туші, але ця її замінила. У неї чудова консистенція, щіточка, і хоча багато тушей мене дратують і щипають очі, ця не проблема. Вона надає моїм віям справді гарного Читати далі
Гель для брів 💗🎀Мені дуже подобається цей гель для брів, він дає гарний ефект, форма чудова, а пензлик чудово наноситься 💗виглядає мега мило + мега гарна упаковка чудова💗🤗
Я вже давно шукаю.Я давно шукала таку туш. На відміну від інших, вона виконує свою роботу одразу — без грудочок, гарно розділені вії та довго тримається. Я була вражена, вона ідеально підходить для тих, кому Читати далі
Найкраща туш для війТуш чудова! Вона чудово подовжує вії, тримається цілий день, не розмазується і не збивається. Плюс, вона чудово та легко знімає макіяж, тільки спортивні штани та вода, жодних пандових очей! Читати далі
Отримайте розсипчасті блискіткиУ них сильний аромат, можливо, занадто сильний на мій смак, але вони не щипають чи щось таке. У них приємна консистенція. У мене відтінок 01 Aurora catcher. Завдяки гелю вони тримаються там,Читати далі
Блискітки-стіки Unleashia Easy №03 BraveЯ була приємно здивована олівцем. Я використовую його на повіках, він добре тримається і зовсім не подразнює очі. Потрібно ретельно знімати макіяж, інакше блискітки будуть всюди.
Я рекомендуюНим легко користуватися, одним рухом можна зробити лінію тоншою або товстішою. Він тримається дуже довго і не розмазується. Лінія, яку я використовувала раніше, була ледве помітна через годиЧитати далі
Найкраща туш для вій 🥰Після першого шару просто ВАУ. Різниця колосальна. Він чудово розділяє вії. Я купила коричневий, і його взагалі не видно. Він гарний, має тонкий, приємний аромат і дуже якісний. Вії до ньогоЧитати далі
чудово Мені ще треба навчитися з нею працювати, поки що у мене лінія товстіша, але вона гарно малює, і я відразу засинаю, і вона залишається незмінною весь день. Абсолютна бомба. Класичними олівцямЧитати далі
Не наносити при першому використанніЛінії купила місяць тому. Перший раз, коли я використовував його, я був розчарований, лінії виробляли недостатньо продукту (мені довелося заповнювати більш товсті лінії іншим продуктом), і вЧитати далі
ЧудовоТуш не розмазується та тримається цілий день, щіточка ідеально розділяє вії, не збиваючи їх у грудочки. Виразні, густі та підкручені вії. Замовляю регулярно.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу