За гарні грошіСьогодні я придбала цей бальзам. Дуже гарна упаковка, мені подобається насадка, що це не просто кінчик, цей бальзам гарно розмазується. Пахне дуже, дуже ніжно. На жаль, смаку немає. ПриємнийЧитати далі
За гарні грошіСьогодні я придбала цей бальзам. Дуже гарна упаковка, мені подобається насадка, що це не просто кінчик, цей бальзам гарно розмазується. Пахне дуже, дуже ніжно. На жаль, смаку немає. ПриємнийЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу