Хороша сироваткаРекомендую сироватку, вона має легку консистенцію та добре все вбирає. Особисто я не помітила якихось великих змін, але не проти купити її ще раз.
Хороша сироваткаРекомендую сироватку, вона має легку консистенцію та добре все вбирає. Особисто я не помітила якихось великих змін, але не проти купити її ще раз.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу