Цікавий продуктЯ раніше пробувала 100, але не відчувала сильного печіння. 300 – це зовсім інша ліга, перший раз він досить сильно щипав, але після кількох використань стало краще. Я нанесла його ввечері, іЧитати далі
Сподобалось Користуюся місяць. Перше нанесення — відчуття поколювання, трохи лякає, але звикаєш. Шкіра стала рівнішою, пори менш помітні. Раз на три дні — і вистачає. Задоволена 🤍
Легка текстура, реальний ефект, без болюОбожнюю цей продукт, використовую його під сироватками, жодних неприємних ефектів не було, але з часом приблизно за 2 тижні шкіра стала гладшою. Я злегка постукую ним по шкірі, щоб він кращеЧитати далі
Цікавий продуктЯ раніше пробувала 100, але не відчувала сильного печіння. 300 – це зовсім інша ліга, перший раз він досить сильно щипав, але після кількох використань стало краще. Я нанесла його ввечері, іЧитати далі
Сподобалось Користуюся місяць. Перше нанесення — відчуття поколювання, трохи лякає, але звикаєш. Шкіра стала рівнішою, пори менш помітні. Раз на три дні — і вистачає. Задоволена 🤍
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу