Найкраща сироваткаНайкраща сироватка, купую її неодноразово. Використовую переважно на ніч, вранці шкіра дуже добре живлена та гладенька. Мені вона дуже подобається, і я справді рекомендую її відповідально.
Догляд 45+Брала цю серію як денний догляд, есенція, ампула то тонер, шкіра комбінована, засоби залишали липкий шар та жирний блиск, перенесла на вечір, на ранок шкіра має чудовий вигляд, гладенька та Читати далі
Найкраща сироваткаНайкраща сироватка, купую її неодноразово. Використовую переважно на ніч, вранці шкіра дуже добре живлена та гладенька. Мені вона дуже подобається, і я справді рекомендую її відповідально.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу