СироваткаВін чудово зволожує і дуже приємний. Шкіра чудово зволожена та пружна. Я дуже задоволена. Використовую його щоранку. Куплю ще одну упаковку :).
СироваткаЦе справжня бомба! Я використовую його вранці та ввечері. Він справді допоміг моїй шкірі. Він чудово загоює та запобігає появі нових прищів. Для мене 10/10.
сутьЯ дуже здивований цим засобом, його вистачає, щоб освітлити, наситити шкіру, він густий, але не липне після вбирання. вранці шкіра ніжна, рекомендую
СироваткаВін чудово зволожує і дуже приємний. Шкіра чудово зволожена та пружна. Я дуже задоволена. Використовую його щоранку. Куплю ще одну упаковку :).
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу