не образить - не надихнеКрем не містить ароматизаторів. Непогано, але більше не куплю. Без додаткової вартості, просто класичний очисник. Віддаю перевагу продуктам з муцином і т.д.
не образить - не надихнеКрем не містить ароматизаторів. Непогано, але більше не куплю. Без додаткової вартості, просто класичний очисник. Віддаю перевагу продуктам з муцином і т.д.