Очищаюча крем-пінкаСподобалася кремоподібна пінка, ніжно очищає шкіру. Я зазвичай використовую його вранці. Добре очищає шкіру і не пересушує її. Велика упаковка та економічна витрата. У мене комбінована шкіраЧитати далі
Мені подобається (хоча й трохи жорстко)Аромат полуниці ледь помітний, не нав'язливий. Приємна кремова консистенція, достатньо невеликої кількості. Добре очищає (навіть туш і не щипає в очах), лише при вмиванні натирає обличчя.
Олія для зняття макіяжуЧудова очищувальна олія, одна з найкращих, які я коли-небудь пробувала. Вона не щипає очі та не викликає жодних проблем зі шкірою. Обов'язково куплю її ще раз.
Найкраща невисихаюча пінаЯ користуюся ним вже більше року, і він є одним із найбільших помічників у позбавленні від акне, і він не надто сушить мою шкіру, що для мене є великим плюсом. Однозначно рекомендую його!
Чудово підходить для шкіри 35+Я приємно здивована, добре піниться і вже після першого використання видно, що шкіра чистіша, світліша, пори на носі та лобі менше забиваються. Єдина скарга – важко змивається холодною водоюЧитати далі
KKUL - Очищувальна пінка для обличчя з алое AM-PM Aloe Cleansing FoamЯ використовую очищувальну пінку лише вранці, як перший крок у своєму догляді. Увечері використовую олію від BOJ.
Вона дуже добре підходить моїй комбінованій шкірі зі схильністю до акне, прЧитати далі
Відмінне очищення Приємно пахне, гарно піниться. В мене проблемна жирна обезводнена шкіра, схильна до висипань. Тобто справжнє комбо 😅 Цей гель чудово очищує обличчя. Буду замовляти ще
Якісне зняття макіяжуСерветки м'які, дуже добре знімають макіяж, а шкіра м'яка і зовсім не пересушена. У мене дуже чутлива шкіра, тому сині серветки Missha підійшли мені трохи більше, але вони все одно кращі за Читати далі
я рекомендуюВелика упаковка, за розумну ціну. Піниться. Легкий аромат. Не сушить шкіру. Для мене хороший продукт навіть для зрілої, більш сухої шкіри. Я використовую всю упаковку, але більше не куплю. ТЧитати далі
Очищаюча крем-пінкаСподобалася кремоподібна пінка, ніжно очищає шкіру. Я зазвичай використовую його вранці. Добре очищає шкіру і не пересушує її. Велика упаковка та економічна витрата. У мене комбінована шкіраЧитати далі
Мені подобається (хоча й трохи жорстко)Аромат полуниці ледь помітний, не нав'язливий. Приємна кремова консистенція, достатньо невеликої кількості. Добре очищає (навіть туш і не щипає в очах), лише при вмиванні натирає обличчя.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу