Добрий продукт за свою ціну. Доволі непоганий. Шкіру зволожує, легкий аромат алое. Використовую вже десь 3 тижні кожного дня, і ще половину не використала.
Дійсно чудово!Чудовий крем для тіла, швидко вбирається і не залишає відчуття липкості, він дійсно допомагає вранці, якщо у вас є мікроприщики, після 1-2 використань шкіра набагато гладеньша. Рекомендую!
вершки Крем густий і приємний, його потрібно правильно наносити згідно з інструкцією :) У мене суха шкіра і я іноді наношу його на ноги або інші сухі місця🤍 це супер
Приємно......лосьйон для тіла, точніше крем. М'який, добре вбирається і чудово пахне. Не подразнює шкіру після гоління, навпаки, заспокоює і пом'якшує її. Він не надто жирний або липкий.
Добрий продукт за свою ціну. Доволі непоганий. Шкіру зволожує, легкий аромат алое. Використовую вже десь 3 тижні кожного дня, і ще половину не використала.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу