вершки Крем густий і приємний, його потрібно правильно наносити згідно з інструкцією :) У мене суха шкіра і я іноді наношу його на ноги або інші сухі місця🤍 це супер
Добрий продукт за свою ціну. Доволі непоганий. Шкіру зволожує, легкий аромат алое. Використовую вже десь 3 тижні кожного дня, і ще половину не використала.
вершки Крем густий і приємний, його потрібно правильно наносити згідно з інструкцією :) У мене суха шкіра і я іноді наношу його на ноги або інші сухі місця🤍 це супер
Добрий продукт за свою ціну. Доволі непоганий. Шкіру зволожує, легкий аромат алое. Використовую вже десь 3 тижні кожного дня, і ще половину не використала.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу