Приємна есенціяПриємна есенція. Я його майже використав і обов'язково куплю знову. Я дуже задоволений. Легка консистенція і приємний, ненав'язливий запах. Чудово для мене👍
гельЛегкий зволожуючий гель, не липкий, пом'якшує шкіру. Іноді використовую його товстішим шаром як маску або замість сироватки. Користуюся не тільки влітку.
Приємна есенціяПриємна есенція. Я його майже використав і обов'язково куплю знову. Я дуже задоволений. Легка консистенція і приємний, ненав'язливий запах. Чудово для мене👍
гельЛегкий зволожуючий гель, не липкий, пом'якшує шкіру. Іноді використовую його товстішим шаром як маску або замість сироватки. Користуюся не тільки влітку.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу