Чудовий відтінок для губМій улюблений відтінок для губ! Він приємно легкий, тому його зручно носити. Я думаю, що він також досить довго тримається на губах. Як людина з сухими губами, я ціную, що він зовсім не сушиЧитати далі
Темний колірЯ купила бальзам із сорбету, але, на жаль, колір набагато темніший, ніж на картинці, і має червонуватий підтон, хоча на картинці колір виглядає більш помаранчевим, в іншому в мене немає претЧитати далі
Відтінок 19Гарний відтінок, досить стійкий. Залишає ледь помітний.
Рекомендую відтінок 19 для осінньої палітри кольорів, переважно для глибокої осені.
Він також добре виглядає на шкірі з оливковим підтЧитати далі
Найкраща помадаЯк людина, яка любить темніші помади, мушу визнати, що Rom&nd Peeling Angdoo – найкраща помада, яку я коли-небудь пробувала. Гарний темніший відтінок, приємно пахне та довго тримається. РекоЧитати далі
Чудово підходить для сяючого природного виглядуВін має гарний природний сяючий ефект, навіть для тих, у кого менші губи. Він чудово підходить для автентичного корейського макіяжу або макіяжу в стилі доїнь. Загалом, бренд Rom&nd – це просЧитати далі
Чудовий відтінок для губМій улюблений відтінок для губ! Він приємно легкий, тому його зручно носити. Я думаю, що він також досить довго тримається на губах. Як людина з сухими губами, я ціную, що він зовсім не сушиЧитати далі
Темний колірЯ купила бальзам із сорбету, але, на жаль, колір набагато темніший, ніж на картинці, і має червонуватий підтон, хоча на картинці колір виглядає більш помаранчевим, в іншому в мене немає претЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу