Найкращий тонер🤩🫶🏻Дівчата, текстура тонера дуже легка, як вода, але ніби це вода з якогось озера, що наповнює шкіру. Він настільки добре зволожує, що після нього шкіра сяюча, доглянута, як після салонної процЧитати далі
Дуже м'який, легкий та зволожуючийМожу лише рекомендувати. Для одного застосування потрібна лише одна ампула😊. Тримається досить довго. Добре розподіляється, але не липне. Дуже приємний на шкірі☁️. Після цього шкіра стає прЧитати далі
Bez vodyКрем справді дуже дивний, не знаю, чому його назвали зволожуючим, у складі немає води чи будь-якого рідкого інгредієнта, окрім екстракту кореня коптіса, він сильно стягує шкіру після нанесенЧитати далі
Жирні вершкиОтже, попри позитивні відгуки, крем був для мене досить важким. У мене чутлива шкіра з судинами, зрідка з'являються незначні вугрі, і після використання крему стан трохи погіршився. Шкіра стЧитати далі
піна для очищенняЯ чула багато похвал і захотіла спробувати, і справді, всі похвали були правдою. Ніжна пінка чудово очищає шкіру, не подразнює її та очі, шкіра не щипає, не стягує, вона чудово гладенька та Читати далі
Сироватка Pyunkang Yul Чудова сироватка, ніжна та велика упаковка, тож її вистачає дуже довго, перш ніж вона закінчиться. Мені б краще підійшов насос, це, мабуть, єдине, що я б змінив
сутьЯ дуже здивований цим засобом, його вистачає, щоб освітлити, наситити шкіру, він густий, але не липне після вбирання. вранці шкіра ніжна, рекомендую