Ого!Це перший тонік, який мені коли-небудь підійшов. Моя шкіра стала більш зволоженою, спокійнішою і не такою червоною. У мене зневоднена шкіра, схильна до атопічної екземи. Дуже рекомендую йогоЧитати далі
Ого!Це перший тонік, який мені коли-небудь підійшов. Моя шкіра стала більш зволоженою, спокійнішою і не такою червоною. У мене зневоднена шкіра, схильна до атопічної екземи. Дуже рекомендую йогоЧитати далі