Зволожувальний кремЯ б точно рекомендувала крем усім, у кого комбінована шкіра 😊. Він добре зволожує, але водночас не надто густий, тому не закупорює пори. Я користуюся ним вже близько 3 місяців, і в поєднаннЧитати далі
Приємна текстура, не липкаТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Гарний крем, у мене вже є 2 упаковки. Не містить жодних ароматизаторів, дуже приємна текстура. Зручний дозатор.
Найкращий спрей для обличчяЯ обожнюю цей спрей. Він чудово освіжає влітку, має дрібний розпил, тому мені не потрібно боятися наносити його поверх макіяжу, а також я використовую його цілий рік перед нанесенням тоніківЧитати далі
Зволожувальний кремЯ б точно рекомендувала крем усім, у кого комбінована шкіра 😊. Він добре зволожує, але водночас не надто густий, тому не закупорює пори. Я користуюся ним вже близько 3 місяців, і в поєднаннЧитати далі
Приємна текстура, не липкаТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Гарний крем, у мене вже є 2 упаковки. Не містить жодних ароматизаторів, дуже приємна текстура. Зручний дозатор.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу