Відмінний тонікЯ точно можу його рекомендувати, моя шкіра після його використання чудово освітлена та зволожена.
Я використовую його вже кілька тижнів, і моя шкіра не мала жодних негативних реакцій на ньогЧитати далі
упаковкаЯ оцінюю крем досить позитивно, він достатньо густий, легко розподіляється.
Але до чого я маю зауважити, так це до упаковки, кришечка на тюбику мало тримає, вона постійно спадає в сумочці чиЧитати далі
Найкращий тонер🤩🫶🏻Дівчата, текстура тонера дуже легка, як вода, але ніби це вода з якогось озера, що наповнює шкіру. Він настільки добре зволожує, що після нього шкіра сяюча, доглянута, як після салонної процЧитати далі
Паста ЕутімолПаста не здається мені такою вже й гарячою. Вона нагадує мені оригінальну воду Listerine, коли вона тільки починала продаватися тут. Вона дуже абразивна – такого я ніде не знайшла. Хоча там Читати далі
Відмінний тонікЯ точно можу його рекомендувати, моя шкіра після його використання чудово освітлена та зволожена.
Я використовую його вже кілька тижнів, і моя шкіра не мала жодних негативних реакцій на ньогЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу