Кондиціонер та шампунь цієї серії для мене 10/10Більше року використовую цю серію шампуню та кондиціонера і я задоволена. Приємний аромат, волосся мʼяке та не пухнасте. Рекомендую.
Кондиціонер та шампунь цієї серії для мене 10/10Більше року використовую цю серію шампуню та кондиціонера і я задоволена. Приємний аромат, волосся мʼяке та не пухнасте. Рекомендую.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу