я рекомендуюЯ спочатку спробував іншу марку з лінії засобів для догляду за прищами, і тут я нарешті отримав бажані результати. Дуже рекомендую. Не сушить, приємний, шкіра не залишається напруженою. Для Читати далі
Маска на добранічДуже хороша нічна маска. Мені це спочатку не сподобалося, тому я просто закінчила використовувати свою улюблену нічну маску від IUNIK. Спочатку мені не сподобалася його густота і відбілюючийЧитати далі
я рекомендуюЯ спочатку спробував іншу марку з лінії засобів для догляду за прищами, і тут я нарешті отримав бажані результати. Дуже рекомендую. Не сушить, приємний, шкіра не залишається напруженою. Для Читати далі