Крем під очіКрем має консистенцію гелю, не подразнює,
зона навколо очей зміцнюється, шкіра стає більш еластичною завдяки колагену та виглядає здоровішою. Я рекомендую.
РозслабтесяПрокладки набиті. У когось є шпатель, щоб їх зняти? Як на мене, вони слизькі, і коли вперше їх наносиш, якщо стояти, вони сповзають, доводиться лежати. Тому після нанесення вони для мене печЧитати далі
Я рекомендуюУ мене дуже сухі, лускаті губи. Я використовувала маску ввечері, і мої губи завжди були гарними та лускатими вранці, а зволоження також досить стабільне.
За гарні грошіСьогодні я придбала цей бальзам. Дуже гарна упаковка, мені подобається насадка, що це не просто кінчик, цей бальзам гарно розмазується. Пахне дуже, дуже ніжно. На жаль, смаку немає. ПриємнийЧитати далі
КремКористувалася ним 2 роки тому і була дуже задоволена, він для дуже сухої та чутливої шкіри навколо очей, це як знахідка. Він поживний, та добре зволожує, не залишає липкого шару, повністю поЧитати далі
Крем під очіКрем має консистенцію гелю, не подразнює,
зона навколо очей зміцнюється, шкіра стає більш еластичною завдяки колагену та виглядає здоровішою. Я рекомендую.